Dziś pierwsza niedziela adwentu. Podczas każdej mszy świętej czytamy list pasterski abp Marka Jędraszewskiego. Po mszach świętych, harcerze RP rozprowadzają sianko na stół wigilijny. Zachęcamy, aby wesprzeć tę inicjatywę. Datki z tej okazji zostaną przeznaczone na wakacyjny obóz harcerski. Zapraszamy na roraty w dni powszednie o 7.15. Po roratach zapraszamy dzieci do salki na herbatę. Natomiast te osoby, które wcześnie rano idą do pracy lub do szkoły, zapraszamy na mszę świętą adwentową o 18.00.

W poniedziałek wspomnienie św. Franciszka Ksawerego, kapłana i wielkiego misjonarza Wschodu.

W środę rozpoczynamy triduum przed Uroczystością Niepokalanego Poczęcia NMP.  Zapraszamy wieczorem  na adorację Najświętszego Sakramentu od 20.00 – 21.00. Adorację poprowadzi młodzież oazowa.

W czwartek św. Mikołaja, biskupa. Pamiętajmy o życzliwości i dobroci wobec siebie nawzajem.

W pierwszy piątek zachęcamy do skorzystania ze spowiedzi od godz.17.00.

W sobotę Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Msze święte o 7.15, 12.00, 18.00, 19.15 ( trydencka), 21.00. Dzieci z klas III wraz z rodzicami zapraszamy na Eucharystię o 12.00.

W przyszłą niedzielę, dzień pomocy Kościołowi na Wschodzie. Kazania w naszym kościele wygłosi ks. dr Jacek Uliasz, dyrektor Instytutu Teologicznego we Lwowie. Po mszy świętej o 9.00, zapraszamy Bractwo św. Krzyża do salki na konferencję adwentową.

Wszystkim Parafianom i gościom życzymy na czas adwentu wytrwałości w modlitwie i w dobrych postanowieniach.

Ks. Proboszcz dr Dariusz Guziak

I niedziela adwentu, 2.12.2018