Menu Zamknij

II Niedziela Adwentu, 5.12.2021

Dziś w pierwszą niedzielę Msza Święta o 9.00 w intencjach złożonych w kaplicy Pana Jezusa Frasobliwego. Po Mszy Świętej o 13.15 katecheza  dla dzieci z kl. III, a dla ich rodziców spotkanie formacyjne. Po Mszach Świętych, Stowarzyszenie Charytatywne Dobrosław, przeprowadza kwestę na pomoc dla chorych dzieci… Dziękujemy za złożone datki, Bóg zapłać!

Z okazji zbliżającego się wspomnienia św. Mikołaja, biskupa, zapraszamy do włączenia się w akcję Złote Kule Św. Mikołaja prowadzoną przez wspólnotę rodzin wraz z ks. Michałem z parafii św. Mikołaja. Akcja polega na dobrowolnej pomocy materialnej instytucjom dobroczynnym wspomagającym niepełnosprawne dzieci i ich rodziny. Możesz zostać pomocnikiem św. Mikołaja. Zabierz ze sobą złotą kulę z kufra św. Mikołaja, wystawionego na balaskach. W kuli znajdziemy wszystkie potrzebne informacje do podjęcia tego szlachetnego celu. Złotą kulę możemy powiesić na świątecznej choince w domu.

Zapraszamy na roraty w dni powszednie o 18.00.

8. grudnia, Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny. Msze Święte w naszym kościele o 7.30, 9.00, 18.00 i 21.00.

Za tydzień nasze Bractwo Św. Krzyża będzie kwestować na przygotowanie paczek świątecznych dla potrzebujących.

W zakrystii można nabyć opłatki na stół wigilijny, świece Caritas oraz kubki z logo naszej parafii. Za złożone z tej okazji ofiary składamy serdeczne, Bóg zapłać!

Pamiętamy o Was codziennie w czasie Mszy roratniej o godz. 18.00, Wasz ks. proboszcz Dariusz i duszpasterze.