Menu Zamknij

II niedziela adwentu, 9.12.2018

Dziś w naszej parafii przeżywamy adwentowy dzień skupienia, który prowadzi ks. dr Jacek Uliasz. Ks. Jacek duszpasterzuje od wielu lat na Ukrainie. Jest dyrektorem Instytutu Teologicznego we Lwowie. Dziękujemy Mu za jego posługę i świadectwo wiary. Dzisiejsza taca jest przeznaczona na pomoc Kościołowi na Wschodzie. Bóg zapłać!

W poniedziałek zapraszamy na czuwanie modlitewne, które poprowadzą bracia z Towarzystwa Ducha Świętego. Rozpoczynamy Mszą świętą wotywną o Duchu Świętym z homilią. O godz. 19.00 konferencja o św. Serafinie Sarowskim, a następnie uwielbienie w Duchu Świętym, które potrwa do godz.20.15. Po czuwaniu zapraszamy do salki na agapę.

W  środę o 18.00 Msza święta wotywna o Matce Bożej, którą w litanii przyzywamy jako Uzdrowienie chorych. Także w tym dniu, młodzież oazowa zaprasza na Eucharystię o 20.00-

W czwartek o 18.00 nabożeństwo ku czci św. Jana Pawła II, a następnie Eucharystia.

Zapraszamy w dni powszednie na Mszę świętą roratnia na godz.7.15. Po roratach zapraszamy dzieci wraz z rodzicami do salki na herbatę. Wieczorna Msza święta adwentowa o 18.00.

W przyszłą niedzielę, ministranci będą rozprowadzać świece Caritas i opłatki na stół wigilijny. Datki z tej okazji będą przeznaczone na dzieła Caritas w naszej archidiecezji.

Wszystkim Parafianom i gościom, życzymy dobrego przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia.

Ks. Proboszcz dr Dariusz Guziak