Menu Zamknij

II Niedziela Wielkanocna, czyli Miłosierdzia Bożego, 11.04.2021

Dziś po każdej Mszy Świętej wystawienie Najświętszego Sakramentu i koronka do Miłosierdzia Bożego. Składka przeznaczona jest na potrzeby Caritas.

W poniedziałek zapraszamy na czuwanie modlitewne wraz z Hutą Ducha Świętego. O godz. 18.00 Msza Święta wotywna o Duchu Świętym, a następnie konferencja i uwielbienie w tymże Duchu do godz. 20.15. Czuwanie poprowadzi młodzież wraz z księżmi. Podczas czuwania okazja do spowiedzi.

16. kwietnia dzień modlitw przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II. O godz. 7.30 i 18.00 Msza Święta z formularza o św. Jania Pawle II, a potem litania.

Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.

Za tydzień, w niedzielę o 13.15 podczas Mszy Świętej będziemy udzielać Chrztu świętego.

W przyszłą niedzielę przed naszym kościołem wolontariusze Stowarzyszenia Odra – Niemen będą kwestować na rzecz ogólnopolskiej akcji Rodacy – Bohaterom, która wspiera Polaków mieszkających na Kresach. Za wszelkie wsparcie już teraz dziękujemy.

Kochani Parafianie, goście i pielgrzymi! Pamiętamy o Was w codziennej modlitwy koronką do Ducha Świętego, po porannej Mszy Świętej oraz przed wieczorną Eucharystią. Wasz ks. proboszcz Dariusz i duszpasterze.