Menu Zamknij

II Niedziela Zwykła, 17.01.2021

Dziś o 19.00 serdecznie zapraszamy na ballady kolędowe, które dla nas przygotował p. Paweł Orkisz wraz z zespołem. Po zakończeniu kolędowania , ok. 20.30  będzie można nabyć płytę z koncertu kolęd.

Rozpoczynamy tydzień modlitw o jedność chrześcijan.  Przez cały tydzień będziemy odprawiać Msze Święte i nabożeństwa o jedność chrześcijan o godz. 7.30 i 18.00. Wierni, którzy będą uczestniczyć w kilku takich nabożeństwach mogą uzyskać odpust zupełny.  Przeżywając dramat podziałów wśród chrześcijan, będziemy modlić się o ducha jedności na różańcu przez cały tydzień o 7.00. Zapraszamy!

We wtorek, wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa, a w czwartek, wspomnienie św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy. Solenizantom składamy najlepsze życzenia.

W przyszłą niedzielę kwesta na poszkodowanych trzęsieniem ziemi w Chorwacji.

Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej, Gościa Niedzielnego, Niedzieli. Jest jeszcze kilka książek o komunikacji społecznej oraz refleksji pt. Nadzieja płynie z Łagiewnik.

Siostry z naszego Bractwa Św. Krzyża kwestowały na paczki dla ubogich. Zebrano  zł. 2295,12. Przygotowaliśmy 35 paczek, które trafiły dla najbardziej potrzebujących. Bóg zapłać!

Dziękujemy  za życzliwe przyjęcie misjonarza  z Syberii, a także  za złożone datki na misję, zł. 3300,-

W tym trudnym czasie pandemii pamiętamy o Was w codziennej modlitwie i zapraszamy do wspólnej modlitwy przez internet. Codziennie nasz kościół otwarty od 7.00 do 19.00. W ciągu dnia zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu od. 8.00 do 18.00. Wasz proboszcz ks. Dariusz Guziak i duszpasterze.