Menu Zamknij

III Niedziela Adwentu, 12.12.2021

Trzecia niedziela adwentu ma szczególnie radosny charakter (z łac.  GAUDETE). Po Mszy o 18.00 katecheza dla kandydatów do bierzmowania w salce. Dziś kwestuje Bractwo Św. Krzyża na paczki świąteczne dla potrzebujących. Dziękujemy za złożone datki, Bóg zapłać!

Roraty w dni powszednie o 18.00.

W poniedziałek, czuwanie w Duchu Świętym poprowadzi młodzież wraz z księżmi. O godz. 18.00 Eucharystia, a potem konferencja i adoracja Najświętszego Sakramentu do 20.00. Po nabożeństwie agapa w salce.

W środę będziemy gościć w naszej parafii wikariusza generalnego z Paryża wraz ze Stowarzyszeniem Dzieło dla Orientu. O godz. 18.00 Eucharystia w j. łac. Którą poprowadzi ks. prałat Pascal Gollnisch. Po Mszy spotkanie w salce. Zapraszamy serdecznie!

W piątek po Mszy wieczornej katecheza rodziców i chrzestnych przed chrztem dziecka. Uroczysta liturgia chrzcielna odbędzie się w drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia.

W przyszłą niedziele rozpoczniemy rekolekcje, które poprowadzi o. Zygmunt ze Zgromadzenia Księży Misjonarzy Saletynów. O godz. 18.00 Msza Święta z modlitwą za chorych i cierpiących, a następnie modlitwa wstawiennicza.

Po Mszy w zakrystii można nabyć opłatki na stół wigilijny, świece Caritas oraz kubki z logo naszej parafii.

Pamiętamy o Was w codziennej modlitwie podczas Mszy roratniej o 18.00, Wasz ks. proboszcz Dariusz i duszpasterze.