Menu Zamknij

III Niedziela Adwentu, 13.12.2020

Dziś niedziela GAUDETE – RADOŚCI. W naszej wspólnocie przeżywamy dzień skupienia podczas, którego kazania głosi diakon Paweł TDŚ.

14.grudnia, II poniedziałek zapraszamy na  Liturgię ku czci Ducha Świętego. Czuwanie poprowadzi młodzież i księża z Huty Ducha Świętego. Rozpoczynamy Eucharystią o 18.00, a następnie konferencja i uwielbienie w Duchu Świętym do 20.15.

16. grudnia, o 18.00, zapraszamy na modlitwę w intencji Ojczyzny i Kościoła  przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II. W tym dniu rozpoczynamy nowennę do Dzieciątka Jezus.

Przez cały adwent modlitwa różańcowa transmitowana z naszego kościoła o 20.30.

Codziennie medytacja oparta na Słowie Bożym o 7.15, a następnie Msza Święta adwentowa.

Roraty codziennie o 18.00.

W przyszłą niedzielę kwestę na ubogich i potrzebujących poprowadzi Bractwo Św. Krzyża. Prosimy o wsparcie tej dobroczynnej inicjatywy.

W kruchcie kościoła do nabycia opłatki na stół wigilijny, książka pt. Nadzieja płynie z Łagiewnik.

Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.

Za tydzień ostatnia niedziela adwentu. Zachęcamy do skorzystania z sakramentu spowiedzi św. pół godziny przed każdą Mszą Świętą oraz podczas każdej Mszy Świętej. Będą dodatkowo spowiadać księża z Towarzystwa Ducha Świętego.

Na czas dobrego przeżycia sakramentu pojednania i pokuty, życzymy światła Ducha Świętego oraz zapewniamy o naszej modlitwie, Wasz ks. proboszcz Dariusz i duszpasterze.