Menu Zamknij

III Niedziela Wielkanocna, 18.04.2021

Dziś rozpoczyna się 13. Tydzień Biblijny. Z tej racji będziemy codziennie po Mszy Świętej wieczornej czytać fragment  Listów św. Piotra Apostoła. Dziś przed kościołem kwestują wolontariusze Stowarzyszenia Odra – Niemen na rzecz ogólnopolskiej akcji Rodacy – Bohaterom, która wspiera Polaków mieszkających na Kresach. Za wsparcie duchowe i materialne, składamy serdeczne, Bóg zapłać!

W środę o 18.00 zapraszamy na nabożeństwo do Matki Bożej Szpitalnej, którą w litanii przyzywamy jako Uzdrowienie chorych.

23. kwietnia, Uroczystość Św. Wojciecha, biskupa i męczennika. W tym dniu o godz. 7.30 i 18.00 Msza Święta z homilią, a potem nabożeństwo i uczczenie relikwii św. Wojciecha.

Za tydzień Światowy Dzień Modlitw o Powołania do służby w Kościele. Kazania wygłosi ks. Łukasz Preising, v-rektor WSD Towarzystwa Ducha Świętego.

Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej, Gościa Niedzielnego oraz Niedzieli.

W ramach przygotowań do dobrego przeżycia Pięćdziesiątnicy, codziennie po Mszy Świętej porannej oraz przed Mszą wieczorną, modlimy się słowami koronki do Ducha Świętego.

Kochani Parafianie i Pielgrzymi, codziennie w Waszej intencji modlimy się na różańcu o godz. 7.00, Wasz ks. proboszcz Dariusz i duszpasterze.