Menu Zamknij

III Niedziela Wielkanocna, 26.04.2020

Trwamy w radości paschalnej w trudnym doświadczeniu pandemii. Ufamy, że Pan Jezus ze zła może wyprowadzić dobro. Zapraszamy do wspólnej modlitwy w kościele oraz przez transmisję internetową. Nasz kościół  w świetle obowiązujących zaleceń sanitarnych może przyjąć do 40 osób. W duchu wiary i w poczuciu odpowiedzialności za siebie i bliźnich prosimy o uszanowanie tego zalecenia.

W środę święto św. Katarzyny ze Sieny, dziewicy i doktora Kościoła, patronki Europy.

30 kwietnia, w czwartek, dzień św. Charbela w naszym kościele. Nabożeństwo rozpoczniemy o 16.30 modlitwą próśb i podziękowań. O godz. 17.30 modlitwa różańcowa. Msza Święta z homilią o 18.00. Wszystkie nabożeństwa i Msze Święte transmitujemy przez internet.

W pierwszy piątek okazja do spowiedzi od 17.00 do 19.00.

Zapraszamy na nabożeństwa majowe o godz. 17.45.

W pierwszą sobotę zapraszamy na nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi. Modlitwę rozpoczniemy o godz. 11.00. W planie różaniec, medytacja oraz o 12.00 Eucharystia z homilią. W tym dniu przypada Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski, głównej patronki Polski.

W związku z sytuacją epidemiczną w Polsce i na świecie, zdecydowaliśmy się przenieść Uroczystość I Komunii św. na 27 września na godz. 12.00 oraz uroczystość bierzmowania po wakacjach. Termin podamy po uzgodnieniu z księdzem biskupem.

Msze Święte w dni powszednie o 7.30 z jutrznią oraz o 18.00. Po Mszy wieczornej przed ikoną Matki Bożej Szpitalnej modlimy się na różańcu. Po Mszy porannej modlimy się koronką do Ducha Świętego.

W łączności modlitewnej, Wasi duszpasterze, ks. proboszcz Dariusz i ks. wikariusz Zbigniew