Menu Zamknij

III Niedziela Zwykła

Kraków, dnia 24.01.2016

Ogłoszenia duszpasterskie

III Niedziela Zwykła

  1. Kalendarz liturgiczny tego tygodnia przypomina nam: w poniedziałek Święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła, we wtorek wspomnienie św. Tymoteusza i Tytusa biskupów, w środę bł. Jerzego Matulewicza biskupa, w czwartek  św. Tomasza z Akwinu prezbitera i doktora Kościoła, w niedzielę wspominamy św. Jana Bosko prezbitera.

 

  1. W przyszłą niedzielę po mszy św. wieczornej zapraszamy na spotkanie opłatkowe Róż Żywego Różańca. Będzie też zmiana tajemnic.

 

 

  1. W sobotę o 17.30 nabożeństwo różańcowe z czytaniem próśb i podziękowań ku czci św. Charbela, po nim msza św. i błogosławieństwo olejem św. Charbela. Intencje na różaniec i mszę św. zbiorową w tych intencjach można będzie złożyć do kszyka przed ołtarzem. Wielki Przeor Zakonu Templariuszy przekaże do naszego kościoła relikwie I –go stopnia tego świętego. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.

 

 

  1. Po kolędzie rozdaliśmy ulotki o wstępnej deklaracji przyjęcia młodych na nocleg w czasie Światowych Dni Młodzieży w lipcu tego roku. Prosimy parafian o ich zwrot do przyszłej niedzieli.

 

  1. We wtorek nie będzie mszy św. w języku słowackim o 16.30.

 

 

  1. Święci Patronowie tego tygodnia a szczególnie św. Apostoł Paweł, niech nas wspierają swoim wstawiennictwem przed Bożym tronem.