Menu Zamknij

IV Niedziela Adwentu, 20.12.2020

Dziś ostatnia niedziela adwentu. Przy kościele kwesta na paczki dla bezdomnych i ubogich. Przez całą niedzielę służymy sakramentem pojednania i pokuty. Okazja do spowiedzi od godz. 8.30 – 14.00 oraz od 17.30 – 21.30. Dziś po Mszy Świętej o 18.00 zapraszamy na medytację adwentową, którą poprowadzi p. Magdalena Markiewicz, aktorka krakowska.

W środę zapraszamy na ostatnie roraty w tym roku o godz.18.00.

23. grudnia, w środę okazja do spowiedzi od godz. 17.00 – 21.00.

W czwartek o 7.30 ostatnia Msza adwentowa.

W wieczór wigilijny zasiądziemy do stołu w gronie rodziny i najbliższych. Pamiętajmy o wspólnej modlitwie, o odczytaniu Ewangelii o Narodzeniu Pana Jezusa. Zapalona świeca i łamanie się opłatkiem, niech będą znakiem pojednania i pragnienia życia w pokoju i sprawiedliwości. O godz. 24.00 zapraszamy na Mszę Świętą, na pasterkę.

25. grudnia zapraszamy na Mszę Święte w porządku niedzielnym. W Boże Narodzenie o godz.20.00 zapraszamy na wspólne kolędowanie z p. Pawłem Orkiszem.

26. grudnia, święto św. Szczepana, pierwszego męczennika. Msze w porządku niedzielnym. Składka na UPJPII w Krakowie.

W przyszłą niedzielę święto Świętej Rodziny.

Z okazji zbliżających się Świąt Narodzenia Pańskiego, składamy naszym Parafianom i Gościom, najlepsze życzenia. Niech Dziecię Jezus, błogosławi nas, nasze rodziny i świat cały. Modlimy się, abyśmy przezwyciężyli nie tylko pandemię, ale przede wszystkim wszelkie zło. Ufamy, że Chrystus, jedyny Zbawiciel, da nam siłę do przezwyciężenia podziałów i budowania relacji opartych na miłości i zaufaniu.

Z serca błogosławi ks. Proboszcz Dariusz  wraz z duszpasterzami.