Menu Zamknij

IV Niedziela Adwentu, 22.12.2019

Kończy się adwent. Zapraszamy na ostatnie roraty w poniedziałek na godz. 18.00. Spowiedź przedświąteczna w poniedziałek od 17.00 do 21.00. Siostry z Bractwa Św. Krzyża będą wydawać zgłoszonym wcześniej potrzebującym, paczki świąteczne, w poniedziałek między 16.30 a 18.00.

We wtorek wigilia Bożego Narodzenia. Zachęcamy w tym dniu do podjęcia postu, który ma w nas obudzić głód Pana Boga i pomóc nam otworzyć się na bliźnich.

Zapraszamy na pierwszą Mszę Świętą z Bożego Narodzenia zwaną pasterką, 25 grudnia o 24.00. W dzień Bożego Narodzenia Msze Święte w porządku niedzielnym.

26 grudnia będziemy przeżywać święto św. Szczepana, diakona i pierwszego męczennika. W tym dniu zapraszamy na kolędowanie podczas Mszy Świętej o 12.00 i 13.15. oraz na koncert po tych Mszach, w wykonaniu Aleksandra Martinez, Łukasza Gaja, Jakuba Oczkowskiego oraz Łukasza Lecha. Bliższe informacje na plakatach, a także na specjalnych zaproszeniach, które rozprowadzamy po Mszach

W piątek święto św. Jana, apostoła i ewangelisty. W tym dniu po Mszach będzie pobłogosławienie wina.

Dziś po Mszach, w kruchcie kościoła można nabyć poświęcone opłatki, świece Caritas a także kalendarze kieszonkowe z informacjami o naszej parafii. Wizytę duszpasterską rozpoczniemy od 2 stycznia 2020 roku.

Wszystkim Parafianom, gościom i sympatykom naszego kościoła, składamy najlepsze życzenia. Niech misterium Bożonarodzeniowe, w którym będziemy uczestniczyć przemieni nasze życie.

Ks. proboszcz dr Dariusz Guziak