Menu Zamknij

IV Niedziela Wielkanocna, 25.04.2021

Dziś Światowy Dzień Modlitw o Powołania. Kazania głosi ks. Łukasz Preising, v-rektor WSD Towarzystwa Ducha Świętego. Dziś przypada święto św. Marka, ewangelisty. Pamiętajmy w modlitwie o naszym abp Marku Jędraszewskim, który przeżywa swoje imieniny.

W środę o 18.00 nabożeństwo do Matki Bożej i Msza Święta o powołania do kapłaństwa, a w piątek o powołania do życia zakonnego.

30. kwietnia, w piątek, dzień modlitw do św. Charbela. Nabożeństwo rozpoczynamy o 16.30 modlitwą próśb i podziękowań. O godz. 18.00 Msza Święta z homilią, a potem błogosławieństwo indywidualne olejem św. Charbela. Homilię wygłosi ks. mgr lic. Paweł Danek. Po Mszy będzie możliwość nabyć szkaplerza św. Charbela.

Nabożeństwa majowe będziemy odprawiać po Mszy Świętej wieczornej. Przez cały maj o godz. 18.00 podczas Mszy Świętej kazania będą głosić klerycy od XX. Misjonarzy ze Stradomia. Po Mszy będziemy śpiewać litanię loretańską. Serdecznie zapraszamy!

W pierwszą sobotę zapraszamy na nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi. Modlitwę rozpoczniemy o 10.30, a o godz. 12.00 Msza Święta z homilią.

W przyszłą sobotę o 14.00 Msza Święta z sakramentem małżeństwa Zofii i Dawida. Także w tym dniu o 16.00 Msza Święta z okazji jubileuszu małżeństwa Renaty i Jerzego.

Pamiętamy o Was w codziennej modlitwie różańcowej o 7.00, Wasz ks. proboszcz Dariusz i duszpasterze.