Menu Zamknij

IV Niedziela Wielkanocna, 3.05.2020

Dziś Światowy Dzień Modlitw o Powołania. Zapraszamy do modlitwy różańcowej po Mszach Świętych wieczornych w intencji powołań do służby w Kościele. Także w tej intencji będziemy się modlić w pierwszy czwartek miesiąca od godz. 17.00. Godzinę Świętą poprowadzi wspólnota Adoremus.

Zapraszamy na Mszę Świętą w dni powszednie o godz. 7.30 oraz o 18.00. Po Eucharystii porannej modlimy się koronką do Ducha Świętego, a po wieczornej na różańcu. Wszystkie nabożeństwa i Msze Święte transmitujemy przez internet. Nasz kościół w świetle norm sanitarnych może pomieścić do 40 osób.

W ubiegłym tygodniu nasza parafia wraz z Caritasem przygotowała 21 paczek dla potrzebujących. Dziękujemy siostrom z Bractwa Św. Krzyża, s. Teresie i s. Barbarze za pomoc w dostarczeniu paczek.

Jutro wspomnienie św. Floriana, męczennika.

We wtorek, wspomnienie św. Stanisława Kazimierczyka, prezbitera.

W środę, święto Świętych Apostołów Filipa i Jakuba.

W piątek Uroczystość Św. Stanisława, Biskupa i Męczennika, głównego patrona Polski i archidiecezji krakowskiej. Święcenia diakonatu w katedrze na Wawelu przyjmie 7 kandydatów.  Pamiętajmy w modlitwie o nowych diakonach.

Zapraszamy na adorację codziennie od 8.00 do 18.00.

Nabożeństwa majowe codziennie o godz. 17.45. Niech Matka Najświętsza czuwa nad nami w trudnym czasie pandemii. Trwamy razem z Wami na modlitwie podczas Eucharystii i na różańcu,                                                                     

Wasi duszpasterze, ks. proboszcz Dariusz i ks. wikariusz Zbigniew.