Menu Zamknij

IV niedziela Wielkiego Postu, 31.03.2019

Dziś przeżywamy w naszej wspólnocie parafialnej wielkopostny dzień skupienia. Kazania głosi ks. dr Sławomir Kielczyk, v-rektor WSD z Warszawy.

W środę o 18.00 nabożeństwo maryjne, a następnie Msza Święta.

W czwartek Godzina Święta o 17.00. Adorację poprowadzi wspólnota Adoremus, a następnie Msza Święta o powołania kapłańskie.

W pierwszy piątek okazja do spowiedzi rano od 6.45 – 7.15, po południu od 17.00. Droga krzyżowa o 17.15 będzie prowadzona przez Bractwo Św. Krzyża.

W pierwszą sobotę zapraszamy na nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi. Czuwanie rozpoczniemy o 10.30. Modlitwa różańcowa, medytacja i o 12.00 Msza Święta z homilią. Po czuwaniu zapraszamy na agapę do salki przy plebanii.

W przyszłą niedzielę przed kościołem wolontariusze oraz studenci Ignatianum będą kwestować na rzecz akcji Rodacy – Bohaterom. Stowarzyszenie Odra – Niemen wspiera Polaków mieszkających na Kresach. Za złożone datki składamy serdeczne, Bóg zapłać !

Gorzkie żale z kazaniem pasyjnym w niedzielę o 17.15.

Informacja dla pielgrzymów udających się śladami św. Charbela do Libanu: Pierwszą wpłatę w wysokości 650 zł. należy wpłacić do 5 kwietnia na konto naszej parafii z dopiskiem: LIBAN.

Ks. proboszcz dr Dariusz Guziak