Menu Zamknij

Niedziela Zesłania Ducha Świętego, 31.05.2020

Dziś podczas każdej Mszy Świętej śpiewamy hymn, O Stworzycielu, Duchu, przyjdź. Z tym hymnem odmówionym dziś, związana jest łaska odpustu zupełnego. Dziś zakończenie nabożeństw majowych.

Jutro święto Najświętszej Maryi Panny, Matki Kościoła.

Miesiąc czerwiec poświęcony jest czci Najświętszego Serca Pana Jezusa. Codziennie po Mszy Świętej porannej będziemy recytować Litanię do Serca Pana Jezusa, natomiast po Mszy Świętej wieczornej będziemy śpiewać Litanię dla uczczenia Bożego Serca.

W czwartek święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana. W tym dniu zapraszamy na Godzinę Świętą o 17.00, którą poprowadzi wspólnota Adoremus. O 18.00 Msza Święta w intencji kapłanów i o nowe powołania do służby Bożej.

W pierwszy piątek zapraszamy na spowiedź od godz. 17.00.  Droga krzyżowa o 17.30, Msza Święta wotywna o NSPJ o 18.00.

W pierwszą sobotę nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi. Rozpoczniemy o 10.30 modlitwą różańcową, potem medytacja oraz katecheza dla dzieci w salce. O godz. 12.00 Msza Święta z homilią. Wieczorem o 19.00 zapraszamy na godzinę skupienia przy muzyce barokowej. Skupienie poprowadzą studenci Akademii Muzycznej w Krakowie.

Dekret o odwołaniu dyspenzy od udziału w niedzielnych Mszach Świętych Abp Marka Jędraszewskiego (…)

Zapraszamy do naszego kościoła na Msze Święte i nabożeństwa, Wasi duszpasterze, ks. proboszcz Dariusz i ks. wikariusz Zbigniew