Menu Zamknij

Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego, 4.04.2021

Dziś największe święto w roku liturgicznym. Z  tej okazji składamy Parafianom i gościom najlepsze życzenia, niech Zmartwychwstały Jezus uwolni nas z otchłani lęku przed śmiercią, niech obdarzy nas pokojem i łaską niezachwianej wiary.

Dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do uroczystego obchodu Triduum Sacrum, dziękuję kapłanom, służbie liturgicznej, Bractwu Św. Krzyża, chórowi Anonymus. Przed świętami nasza parafia przygotowała 25 paczek dla ubogich i potrzebujących. Dziękujemy s. Teresie, s. Barbarze i br. Markowi za pomoc w dostarczeniu paczek potrzebującym.

Jutro drugi dzień świąt. Msze Święte w porządku niedzielnym. Składka przeznaczona na Uniwersytet Papieski Jana Pawła w Krakowie.

W oktawie Zmartwychwstania zapraszamy na uroczyste Msze  Święte o 18.00.

Trwa nowenna do Bożego Miłosierdzia. Niech naszym przygotowaniom do Święta Miłosierdzia pomoże udział w koronce do Bożego Miłosierdzia, którą odmawiamy codziennie o godz. 15.00. Tej modlitwie towarzyszy rozważanie fragmentów z Dzienniczka św. s. Faustyny. Zachęcamy do skorzystania z sakramentu pojednania i pokuty codziennie od 17.00 – 18.00.

W przyszłą niedzielę Święto Bożego Miłosierdzia. Po każdej Mszy Świętej będziemy się modlić słowami koronki do Bożego Miłosierdzia.

Pamiętamy o Was w codziennej modlitwie przy Ołtarzu i podczas koronki, Wasz ks. proboszcz Dariusz i duszpasterze.