Menu Zamknij

Ogłoszenia duszpasterskie XII Niedziela Zwykła

Kraków, dnia 21.06.2015

1. W tym tygodniu przeżywamy w liturgii: w środę Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela, w sobotę wspomnienie Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
2. Nabożeństwo czerwcowe codziennie o 17.45.
3. W piątek zakończenie roku szkolnego: msze św. dla dzieci ze szkoły Podstawowej nr.1 o 8.00 klasy II,III,IV,V, o 10.00 klasy 0,I,VI Zapraszamy dzieci rodziców i nauczycieli.
4. W dniach 18-25 września organizujemy Pielgrzymkę do Libanu do św. Charbela i w inne piękne miejsca biblijnej ziemi. Są jeszcze wolne miejsca. Informacja i program jest wyłożona w przedsionku kościoła. Zapisy w kancelarii parafialnej.
5. Są jeszcze wolne miejsca dla młodzieży na wakacyjne rekolekcje organizowane przez Ruch Apostolstwa Młodzieży Archidiecezji Krakowskiej. To doskonała okazja do uzupełnienia katechezy szkolnej oraz przeżycie doświadczenia wiary we wspólnocie rówieśników. Zachęcamy rodziców do zainteresowania się tą ofertą spędzenia jednego tygodnia wakacji przez młodych w takiej formie „wakacji z Bogiem”. W przedsionku wyłożony jest program i warunki zapisów.
6. W niedzielę po mszy św. wieczornej zmiana tajemnic Żywego Różańca.
7. Zachęcamy do dobrej lektury prasy katolickiej jako możliwość kształtowania swojej wiary i zaangażowania w życie Kościoła. Na stoliku z prasą jest kilka tytułów popularnej prasy katolickiej. Niech w każdym domu zagości jakiś tygodnik katolicki