Menu Zamknij

Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata – 24.11.2019 r.

Dzisiaj po Mszy Świętej o godz. 13.15, aby oddać cześć Jezusowi Chrystusowi w czasie adoracji Najświętszego Sakramentu odmówimy Litanię do Najświętszego Serca Jezusowego oraz Akt Zawierzenia. Adoracja jak w każdą niedzielę do godz. 18.00.

Poniedziałek – wspomnienie św. Katarzyny Aleksandryjskiej, dziewicy i męczennicy.

Spotkanie ministrantów i lektorów oraz kandydatów w salce katechetycznej o godz. 15.30.

Piątek – Msza św. w intencji zmarłych o godz. 18.00 w kaplicy Bramy Floriańskiej.

Sobota – 30 listopada dzień św. Charbela. Zapraszamy do udziału w tym pięknym nabożeństwie od godz. 16.30. Wobec wystawionego Najświętszego Sakramentu, modlitwa próśb i podziękowań. O godz. 17.30 różaniec. Msza Święta z homilią o godz. 18.00 a następnie błogosławieństwo olejem świętego Cudotwórcy z Libanu. Zapraszamy do wspólnej modlitwy przy relikwiach św. Charbela.

Stowarzyszenie Krakowski Komitet Zwalczania Raka serdecznie zaprasza na uroczyste zakończenie roku moniuszkowskiego do Auditorium Maximum w dniu 1 grudnia o godz. 19.30. Spektakl jest oparty na utworach Moniuszki. Znakomita obsada zapewni wspaniałe niezapomniane przeżycia. Dochód z koncertu zostanie przeznaczony na cele statutowe stowarzyszenia. Bilety do nabycia m. in.: Pasaż Bielaka, Info Kraków, ul. św. Jana i Pawilon Wyspiańskiego.


Ks. proboszcz dr Dariusz Guziak