Menu Zamknij

V Niedziela Wielkiego Postu, 7.04.2019

Dziś po Mszach Świętych przed kościołem, wolontariusze i studenci Ignatianum kwestują na rzecz akcji Rodacy – Bohaterom. Stowarzyszenie Odra – Niemen wspiera Polaków mieszkających na Kresach. Za złożone datki składamy serdeczne, Bóg Zapłać!

W poniedziałek o 18.00 rozpoczynamy czuwanie ku czci Ducha Świętego. Najpierw Msza Święta, a następnie konferencja i uwielbienie w Duchu Świętym. Nabożeństwo poprowadzi młodzież z Huty Ducha Świętego. Podczas czuwania okazja do spowiedzi.

W środę o 18.00 nabożeństwo do Matki Bożej Szpitalnej, którą w litanii przyzywamy jako Uzdrowienie chorych. Po nabożeństwie Msza Święta.

W piątek droga krzyżowa o 17.15 i o 18.45.

Gorzkie żale z kazaniem pasyjnym w niedzielę o 17.15.

Za tydzień Niedziela Męki Pańskiej ( Palmowa). Uroczysta procesja z palmami o 13.15, a następnie Msza Świeta.

Przypominamy pielgrzymom udającym się w listopadzie do Libanu o wpłacie zaliczki 650 zł. na konto naszej parafii z dopiskiem, LIBAN.

Zapraszamy byłych ministrantów i lektorów do asysty podczas Triduum Sacrum. Zgłoszenia po Mszy Świętej w zakrystii.

W wielkim Tygodniu rekolekcje ostatniej szansy poprowadzi bp Antoni Długosz. Spotkania rekolekcyjne 15, 16, 17 kwietnia o godz. 19.00. Na zakończenie rekolekcji w Wielką Środę zapraszamy na drogę krzyżową o 20.30 ulicami naszej parafii. Rozważania poprowadzi bp Antoni Długosz.

Ks. proboszcz dr Dariusz Guziak