Menu Zamknij

V Niedziela Zwykła, 7.02.2021

Dziękujemy Bogu za dar nowego biskupa pomocniczego Roberta Chrząszcza. Pamiętajmy o nim w naszych modlitwach, aby był dobrym pasterzem dla ludzi, którym będzie posługiwał.

Jutro, 8. Lutego, zapraszamy wieczorem na Hutę Ducha Świętego. Czuwanie rozpoczynamy o 18.00 Mszą Świętą, a potem uwielbienie w Duchu przy wystawionym Najświętszym Sakramencie poprowadzi młodzież wraz z księżmi. Eucharystii będzie przewodniczył biskup Zdzisław Błaszczyk z Brazylii. Po czuwaniu agapa dla młodzieży w salce.

W środę o 18.00 nabożeństwo i Msza Święta o Matce Bożej Szpitalnej, którą w litanii przyzywamy jako Uzdrowienie chorych.

W czwartek, wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes i Światowy Dzień Chorego. Podczas Mszy Świętej o 7.30 i 18.00 będziemy udzielać sakramentu namaszczenia chorych. Prosimy, aby pomóc chorym i cierpiącym dotrzeć do kościoła na nabożeństwo i Mszę Świętą.

Od piątku do niedzieli będą przeżywać w naszym kościele rekolekcje klerycy ze Zgromadzenia Matki Bożej Pocieszenia. Zapraszamy do włączenia się w to wydarzenie podczas Mszy Świętych o 18.00. W przyszłą niedzielę kazania wygłosi magister kleryków o. Aszenafi Abebe z Etiopii.

Publiczna Szkoła Podstawowa Sióstr Prezentek w Krakowie zaprasza do 1 klasy w roku szkolnym 2021/2022. info. tel. 12/4225042.

Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.

Codziennie o 7.00 rano, zapraszamy do modlitwy różańcowej.

Pamiętamy o Was w modlitwie podczas czuwania do Ducha Świętego oraz w codziennym różańcu, Wasz ks. proboszcz Dariusz i duszpasterze.