Menu Zamknij

VI Niedziela Wielkanocna 26.05.2019

Dziś dzieci z kl. IV przeżywają rocznicę I Komunii Świętej podczas Mszy Świętej o 13.15. Także podczas każdej Mszy Świętej czytamy Słowo biskupów: Wrażliwość i odpowiedzialność.

W środę nabożeństwo majowe o 17.30 i Msza Święta o 18.00 będą celebrowane w kaplicy Bramy Floriańskiej. Zapraszamy na tę szczególną uroczystość.

W czwartek, 30. maja, dzień modlitw przez wstawiennictwo św. Szarbela. Zapraszamy na modlitwę od godz.16.30. Wobec wystawionego Najświętszego Sakramentu będziemy przedstawiać Panu Jezusowi prośby i podziękowania złożone przez pielgrzymów w koszu modlitwy. O godz. 18.00 Msza Święta z homilią, którą wygłosi bp Jan Niemiec z Kamieńca Podolskiego. Po Eucharystii będzie indywidualne błogosławienie olejem św. Szarbela, a następnie spotkanie w salce z przewodnikiem pielgrzymów wyjeżdżających jesienią do Libanu.

!. czerwca w sobotę zapraszamy na nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi. Modlitwę rozpoczniemy o 10.30. Adoracja, różaniec, medytacja, a potem o 12.00 Eucharystia z homilią. Po nabożeństwie zapraszamy dzieci wraz z rodzicami na agapę.

Przez cały czerwiec nabożeństwa ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa o 17.45.

W przyszłą niedzielę Wniebowstąpienie Pańskie. Przed kościołem będą kwestować studenci z misji Doctors Africa, misja medyczna zakonu maltańskiego. Prosimy o życzliwe przyjęcie.

Ks. proboszcz dr Dariusz Guziak