Menu Zamknij

VI Niedziela Wielkanocna, 9.05.2021

Dziś Uroczysta Msza Święta o godz. 10.00 ku czci św. Stanisława na Skałce z udziałem episkopatu i przedstawicieli wszystkich parafii naszej archidiecezji.

Jutro czuwanie ku czci Ducha Świętego. O godz. 18.00 Msza Święta z homilią, a potem uwielbienie w Duchu do 20.15. Czuwanie poprowadzi młodzież wraz z kapłanami. Podczas czuwania okazji do spowiedzi św.

Nabożeństwa majowe codziennie po Mszy Świętej o 18.00. Słowo ze świadectwem głoszą klerycy od XX. Misjonarzy. Zapraszamy na nabożeństwa maryjne, aby słuchać Słowa Bożego i modlić się o potrzebne łaski dla chorych i cierpiących.

13. maja, wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Fatimy. Msza Święta i nabożeństwo o 18.00.

14. maja, święto św. Macieja, apostoła. Rocznica święceń kapłańskich księży wyświęconych w 1994 r. Pamiętajmy w modlitwie o naszych kapłanach.

15. maja, w sobotę sakrament pojednania i pokuty dla dzieci przed I Komunią św. Spowiedź św. od 10.00 do 12.30. Zapraszamy dzieci, rodziców, chrzestnych.

W przyszłą niedzielę Uroczystość I Komunii Świętej podczas Mszy Świętej o 12.00. Prosimy, aby na tej Mszy, dzieciom towarzyszyli w modlitwie rodzice, chrzestni, członkowie najbliższej rodziny. O godz. 13.15 Msza Święta z udzielaniem sakramentu chrztu św.

16. maja, modlitwa przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II. Po każdej Mszy Świętej będziemy modlić się słowami litanii do świętego Papieża.

Pamiętamy o Was w codziennej podczas litanii loretańskiej, Wasz ks. proboszcz Dariusz i duszpasterze.