Menu Zamknij

VII Niedziela zwykła, 24.02.2019

     W najbliższą środę o 18.00 nabożeństwo do Matki Bożej Szpitalnej w intencji chorych i cierpiących, a następnie Msza Święta wotywna o NMP, która  w litanii przyzywamy jako Uzdrowienie chorych. Także w środę wieczorem o 20.00, Eucharystia w rocznicę śmierci Sługi Bożego ks. Franciszka Blachnickiego. Będzie jej przewodniczył bp Janusz Mastalski. Zapraszamy wszystkich  związanych z Ruchem Światło-Życie.

      W czwartek, 28 lutego dzień poświęcony św. Charbelowi. Wszystkich miłośników Świętego z Libanu zapraszamy na godz. 16.30. Wobec wystawionego Najświętszego Sakramentu, będziemy przez wstawiennictwo św. Charbela przedstawiać Panu Jezusowi prośby i podziękowania składane przez pielgrzymów. O 18.00 Msza Święta z homilią, którą wygłosi ks. Krzysztof Iwaniszyn, opiekun formacji stałej kapłanów diecezji świdnickiej. Po Mszy  Świętej błogosławieństwo indywidualne olejem św. Charbela. W tym dniu będzie można przystąpić do wspólnoty św. Charbela i przyjąć jego szkaplerz.

     1 marca przypada pierwszy piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi rano od 6.45 – 7.15, po południu od 17.00. Droga krzyżowa prowadzona przez Bractwo Św. Krzyża o 17.30. Msza Święta wotywna o NSPJ o godz. 18.00.

     2 marca o 10.30 zapraszamy dzieci wraz z rodzicami, dziadków, babcie i osoby samotne na nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu NMP. Będziemy trwać na adoracji Najświętszego Sakramentu, modlić się na różańcu. W trakcie przerwy dzieci w salce będą oglądać dobry film. O 12.00 Msza Święta z homilią.

      Dyrekcja i nauczyciele Szkoły Podstawowej nr 1, zapraszają 2 marca na dzień otwarty od 10.00. Będzie możliwość rozmowy z nauczycielami, wesołe zabawy i zwiedzanie szkoły.

     W przyszłą niedzielę o 9.00 Msza Święta w intencjach złożonych do Pana Jezusa Frasobliwego.

     Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.

Ks. Proboszcz dr Dariusz Guziak