Menu Zamknij

XI Niedziela Zwykła

Kraków, dnia 18.06.2017

Ogłoszenia duszpasterskie

XI Niedziela Zwykła

  1. W tym tygodniu przeżywamy w liturgii: w środę wspomnienie św. Alojzego Gonzagi zakonnika, w piątek Uroczystość Najśw. Serca Pana Jezusa – z tej racji nie obowiązuje nas wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych, w sobotę Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.
  2. Serdeczne podziękowania składamy wszystkim którzy przyczynili się do godnego przeżycia procesji Bożego Ciała w naszym kościele: za przygotowanie ołtarzy, kwiaty państwu Annie i Januszowi Zyburom, państwu Chojnackim, państwu. Zofii i Bogdanowi Ołdakom, panu. Czesławowi Kruczek, Bractwu św. Krzyża, członkom Żywego Różańca, s. Renacie, służbie liturgicznej, dzieciom sypiącym kwiaty i dzwoniącym na dzwonkach, panom od baldachimu, księżom z Bractwa św. Piotra, harcerzom z chorągwi bojowej Rotmistrza Pileckiego z ks. Marcinem, p. organiście , orkiestrze z Jabłonki, i wszystkim dzięki którym procesja była naszym pięknym świadectwem wiary. Bóg zapłać!
  3. Nabożeństwo czerwcowe codziennie o 17.45.
  4. Skorzystajmy z dobrej prasy religijnej dostępnej w kościele.
  5. Niech potrzebne łaski na najbliższy tydzień u Miłosiernego Serca Pana Jezusa wyprasza nam Niepokalane Serce Matki Bożej. i św. Jan Chrzciciel.