Menu Zamknij

XI Niedziela Zwykła

Kraków, dnia 12.06.2016

Ogłoszenia duszpasterskie

XI Niedziela Zwykła

  1. W liturgii w tym tygodniu wspominamy: jutro wspomnienie św. Antoniego z Padwy prezbitera i doktora Kościoła, we wtorek bł. Michała Kozala biskupa i męczennika, w środę bł. Jolanty zakonnicy, w czwartek św. Brata Alberta Chmielowskiego – zakonnika,
  2. W czwartek o 18.00 comiesięczna msza św. w intencji Papieża Franciszka oraz Światowych Dni Młodzieży w Krakowie w 2016 roku. Serdecznie zapraszamy wszystkich na tę modlitwę.
  3. Nabożeństwo czerwcowe codziennie o 17.45. W piątek przy nabożeństwie Koronka do Miłosierdzia Bożego. W piątek o godz.19.00 zapraszamy do naszego kościoła na prezentację współczesnej poezji religijnej przygotowaną przez poetów z Koła Młodych Pisarzy Polskich- Oddział w Krakowie.
  4. W sobotę mszę św. wieczorną odprawi ks. Infułat Jerzy Bryła za duszę Elvisa Presleya a po mszy św. organizatorzy zapraszają na koncert jemu poświęcony.
  5. Zapraszamy do czytania prasy katolickiej dostępnej w kościele.
  6. Niech św. Brat Albert patron Caritasu i dzieł miłosierdzia – święty naszego miasta, oraz święci tego tygodnia wypraszają nam dar miłości bliźniego i Boże błogosławieństwo. Szczęść Boże!