Menu Zamknij

XII Niedziela Zwykła, 21.06.2020

Dzisiaj przed naszym kościołem wolontariusze oraz studenci Akademii Ignatianum, kwestują na rzecz akcji Rodacy Bohaterom, która wspiera Rodaków mieszkających na Kresach. Akcję prowadzi wrocławskie Stowarzyszenie Odra – Niemen. Dziękujemy za złożone datki, Bóg zapłać!

Pragniemy podziękować wszystkim, którzy pomogli w  przygotowaniu procesji na Boże Ciało. Składamy serdeczne podziękowanie siostrom i braciom z Bractwa Św. Krzyża na ręce przełożonej p. Teresy Szewczyk, Bractwu Kurkowemu na ręce p. Jacka Czepczyka, Lektorom na ręce p. Tomasza Konturka i Wiktora Wójcika, braciom z Towarzystwa Ducha Świętego na ręce ks. Łukasza Preisinga, duszpasterstwu artystów na ręce p. Łukasza Lecha i Jakuba Oczkowskiego, Różom różańcowym na ręce p. Zofii Matuły, kręgowi biblijnemu na ręce p. Janusza Płachno i p. Kajetana Klimasa, orkiestrze z Zielonek oraz orkiestrze Solvay, policji na ręce p. Inspektora Ruchu Drogowego, kapłanom ks. dr Markowi Wójtowiczowi SJ, ks. Prof. Marcinowi Godawie, ks. Łukaszowi Preising, ks. wikariuszowi Zbigniewowi Pytlowi. Wszystkim z serca błogosławię!

W środę Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.

Zapraszamy dzieci i młodzież, rodziców i nauczycieli w piątek 26 czerwca na nabożeństwo, podczas którego będziemy dziękować za miniony rok szkolny i prosić o błogosławieństwo na czas wakacji. Plan nabożeństw:

 9.30 – kl. VII i VIII,

10.30 – kl. I i V,

11.30 – kl. II, III, IV,

12.30 – kl. VI, VIII.

Wszystkim udającym się na wakacje życzymy dobrego wypoczynku i nabrania sił do wypełniania swojego powołania i codziennych obowiązków. Pamiętamy o Was w modlitwie, ks. proboszcz Dariusz i ks. wikariusz Zbigniew