Menu Zamknij

XXV Niedziela Zwykła

Kraków, dnia 18.09.2016

Ogłoszenia duszpasterskie

XXV Niedziela Zwykła

  1. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu wspominamy: we wtorek wspomnienie św. męczenników Andrzeja Kim Teagona i Pawła Hong Hasanga, w środę  Święto św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty, w czwartek  bł. Bernardyny Jabłońskiej, dziewicy, w piątek wspomnienie św. Ojca Pio z Pietrelciny, w sobotę bł. Władysława z Gielniowa prezbitera.
  2. Składamy serdeczne podziękowania wszystkim którzy przyczynili się i wzięli udział w Uroczystości Odpustowej w naszym kościele. Kapłanom, siostrom zakonnym, p. Teresie Chojnackiej za pomoc w dekoracji kościoła, paniom z Bractwa za dary do kuchni, Bractwu św. Krzyża, s. Renacie, panu organiście, służbie liturgicznej i wszystkim niech Miłosierny Jezus wynagrodzi poniesiony trud. Bóg zapłać!
  3. Kancelaria parafialna w środę będzie nieczynna.
  4. W najbliższą sobotę VII Pielgrzymka Róż Żywego Różańca i wspólnot adoracyjnych do Łagiewnik. Rozpoczęcie w Sanktuarium bł. Jana Pawła. Zachęcamy do udziału informacje na plakacie w przedsionku.
  5. Pielgrzymka artystów na Jasną Górę odbędzie się w dniu 8 października więcej informacji także na plakacie w przedsionku.
  6. Przeczytajmy w tym tygodniu coś dobrego z prasy religijnej dostępnej w kościele.
  7. Na nowy tydzień nauki i pracy niech dobry Bóg nam błogosławi.